نوشته شده در یک دیدگاه

فرش یکپارچه و سفارشی

فرش یک پارچه و سفارشی چیست؟

بسیاری از ما محیط هایی را در داریم که برای فرش کردن آن با مشکل روبرو میشویم. اتاقهای منازل قدیمی و یا شرکتها و موزه ها و اماکن تاریخی و محیطهای وسیع و محیطهایی که فرش در اندازه های استاندارد شش متری و نه متری و دوازده متری و انواع قالیچه در آن جای نمیگیرد …

برای مشاهده متن کامل به ادامه مطلب بروید

در چنین مواردی ما معمولا مجبور میشویم چند تخته فرش کنار هم بیاندازیم. اما گاهی اندازه فضای مورد نظر ما برای فرش کردن، به گونه ای است که به هیچ شکلی نمیتوان آن را با کنار هم قرار دادن چند فرش پر کرد و این امر میتواند به علت شکل محیط مورد نظر و یا اندازه نامتعارف آن و یا هردوی این موارد باشد. در چنین مواردی استفاده از فرشهای یکپارچه در هر اندازه و شکلی به صورت سفارشی میتواند در زیباسازی محیط تاثیر بسزایی داشته باشد.

فرش ماشینی

فرض کنید فضا و محیط مورد نظر شما یک هشت ضلعی و یا یک دایره بزرگ و یا یک مستطیل در اندزه غیر استاندارد به همراه یک مقدار فضای اضافی و یا هر حالتی که شما میتوانید فرض کنید، باشد. مسلما شما نمیتوانید یک محیط شش یا هشت ضلعی با قطر 30 یا 40 یا … را با فرشهای موجود در بازار به گونه ای زیبا و یک دست و بدون دوخت فرش نمایید.

فرشهای ماشینی یکپارچه و بدون دوخت، به شما کمک میکند که تمامی نقاط محیط مورد نظر خود را به صورت یکسان و یک دست و با یک نقشه و طرح فرش نمایید.

 

 

1 دیدگاه دربارهٔ «فرش یکپارچه و سفارشی»

  1. […] فرش یکپارچه و سفارشی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − هفت =